În perioada Noiembrie 2018 – Decembrie 2019, laboratoarele și centrele de analize Clinica Sante funcționează după un program special în relație cu pacienții.

  • 30 Noiembrie (V) – Sf. Andrei
  • 1 Decembrie (S) – Ziua Națională a României
  • 25 Decembrie (Ma) – Nașterea Domnului – Craciunul
  • 26 Decembrie (Mi) – A doua zi de Craciun
  • 1 Ianuarie (Ma) – Anul Nou
  • 2 Ianuarie (Mi) – A doua zi de Anul Nou

43 de puncte de recoltare nu își vor desfășura activitatea în datele de 24.12.2018 și 31.12.2018.
În restul punctelor de recoltare, în care se va desfășura activitatea în zilele de 24, respectiv 31 Decembrie, programul va fi 8:00 -12:00, iar la laboratoare 8:00-14:00.

Puncte închise în data de 24.12.2018 și 31.12.2018

# Județ Localitate LAM arondat Adresă Telefon Email Program 24 și 31 Decembrie 2018
1 Alba Blaj LAM Sibiu Str. Astra, nr. 1 0358 401 807 blaj@clinica-sante.ro Închis
2 Arad Arad LAM Timișoara Aleea Borsec, nr. 511, Sc. A, ap. 17 0357 808 322 arad.borsec@clinica-sante.ro Închis
3 Bistrita-Nasaud Beclean LAM Cluj Str. 1 Decembrie 1918, nr. 22 0363 401 766 beclean@clinica-sante.ro Închis
4 Bistrita-Nasaud Bistrita LAM Cluj Str. General Grigore Bălan, nr. 56 0363 401 125 bistrita@clinica-sante.ro Închis
5 Bistrita-Nasaud Nasaud LAM Cluj Str. George Coșbuc, nr. 2 0363 409 066 nasaud@clinica-sante.ro Închis
6 Brasov Brasov LAM Brașov Bd. Alexandru Vlahuță, nr. 42, bl. 121 (parter) 0268 585 965 vlahuta@clinica-sante.ro Închis
7 Brasov Fagaras LAM Brașov Str. Vasile Alescandri, Bl. 7, Sc. D 0368 404 328 fagaras@clinica-sante.ro Închis
8 Bucuresti Bucuresti – 2 LAM București Str. Vatra Luminoasă, nr. 1-27, bl. D7 (parter), Sector 2 021 256 81 15 vatraluminoasa@clinica-sante.ro Închis
9 Bucuresti Bucuresti – 2 LAM București Bd. Nicolae Grigorescu, nr. 41, et. 6, cam. 605, Sector 3 031 432 16 92 titan@clinica-sante.ro Închis
10 Buzau Buzau LAM Buzău Bd. Nicolae Titulescu, nr. 18, camera 92, et. 2 0771 754 006 titulescu@clinica-sante.ro Închis
11 Buzau Buzau LAM Buzău Bd. Unirii E7 (parter) 0238 711 044 buzau@clinica-sante.ro Închis
12 Buzau Pogoanele LAM Buzău Str. Nicolae Bălcescu, nr. 97 0238 708 997 pogoanele@clinica-sante.ro Închis
13 Calarasi Oltenita LAM Călărași Bd. Tineretului, nr. 82 0342 881 003 oltenita@clinica-sante.ro Închis
14 Cluj Cluj-Napoca LAM Cluj Bd. 21 Decembrie, nr. 129, bl. L7, sc. IV, ap. 80 0364 882 287 marasti@clinica-sante.ro Închis
15 Cluj Cluj-Napoca LAM Cluj Str. Andrei Mureșanu, nr. 4 0364 734 639 andreimuresanu@clinica-sante.ro Închis
16 Cluj Dej LAM Cluj Str. Mihai Viteazu, nr. 1 0364 418 449 dej@clinica-sante.ro Închis
17 Cluj Gherla LAM Cluj Str. Bobâlna, nr. 8-10 0364 882 255 gherla@clinica-sante.ro Închis
18 Covasna Targu Secuiesc LAM Brașov Piața Gábor Áron, nr. 22 0367 800 105 targusecuiesc@clinica-sante.ro Închis
19 Dolj Bailesti LAM Craiova Str. Victoriei, nr. 78A (parter) 0251 311 044 bailesti@clinica-sante.ro Închis
20 Dolj Plenita LAM Craiova Str. Alexandru Ioan Cuza, nr. 37 0774 064 367 craiova@clinica-sante.ro Închis
21 Galati Tecuci LAM Galați Str. Ion Petrovici, nr. 4, bl. 1, sc. 1, ap. 1 0336 733 306 tecucicentru@clinica-sante.ro Închis
22 Gorj Baia de Fier LAM Craiova Str. Dispensarului, nr. 1002 0771 235 092 baiadefier@clinica-sante.ro Închis
23 Hunedoara Petrosani LAM Sibiu Str. Petru Maior, nr. 1 0354 884 259 petrosani@clinica-sante.ro Închis
24 Iasi Iasi LAM Iași Str. Ion Creangă, nr. 17, bl. U2, sc. A (parter) 0232 270 977 tatarasi@clinica-sante.ro Închis
25 Mehedinti Drobeta Turnu Severin LAM Craiova Str. Crișan, nr. 60, bl. D1, sc. 3 (parter) 0352 401 103 severin@clinica-sante.ro Închis
26 Mures Targu Mures LAM Târgu Mureș Bd. 1 Decembrie 1918, nr. 186 0365 433 140 tudor@clinica-sante.ro Închis
27 Mures Tarnaveni LAM Târgu Mureș Str. Șoimilor, nr. 100, scara B 0265 442 494 tarnaveni@clinica-sante.ro Închis
28 Neamt Piatra Neamt LAM Bacău Str. 1 Decembrie 1918, nr. 2, bl. B19, ap. 12 0233 236 011 piatra-neamt2@clinica-sante.ro Închis
29 Olt Corabia LAM Craiova Str. Tudor Vladimirescu, bl. 1 (parter) 0249 560 561 corabia@clinica-sante.ro Închis
30 Olt Scornicesti LAM Craiova Bulevardul Muncii, nr. 22, bl. 47MB, sc. B, parter 0770 401 085 craiova@clinica-sante.ro Închis
31 Satu-Mare Carei LAM Baia Mare Str. Mihai Viteazu, nr. 17 0361 413 576 carei@clinica-sante.ro Închis
32 Satu-Mare Negresti-Oas LAM Baia Mare Str. Victoriei, nr. 71 0361 802 839 negresti-oas@clinica-sante.ro Închis
33 Satu-Mare Satu Mare LAM Baia Mare Str. Ștefan cel Mare, nr. 15 0361 884 887 stefancelmare.satumare@clinica-sante.ro Închis
34 Satu-Mare Satu Mare LAM Baia Mare Str. Nicolae Golescu, nr. 27 0361 421 521 satumare@clinica-sante.ro Închis
35 Satu-Mare Satu Mare LAM Baia Mare Str. Lalelei, nr. R15 0361 881 189 lalelei.satumare@clinica-sante.ro Închis
36 Suceava Campulung Moldovenesc LAM Suceava Calea Transilvaniei, nr. 27 0230 314 205 campulungsv@clinica-sante.ro Închis
37 Suceava Gura Humorului LAM Suceava Bd. Bucovina, nr. 51B 0230 238 058 gurahumorului@clinica-sante.ro Închis
38 Teleorman Turnu Magurele LAM București Strada General Praporgescu, nr. 53B 0347 401 881 turnumagurele@clinica-sante.ro Închis
39 Timis Lugoj LAM Timișoara Str. Cuza Vodă, nr. 2A 0356 800 526 lugoj@clinica-sante.ro Închis
40 Timis Timisoara LAM Timișoara Str. General Grigorescu, nr. 8 0356 005 636 timisoara.grigorescu@clinica-sante.ro Închis
41 Timis Timisoara LAM Timișoara Piața Traian, nr. 6, SAD 3A 0356 170 626 timisoara.traian@clinica-sante.ro Închis
42 Vrancea Odobesti LAM Focșani Str. Libertății, bl. B1 (parter) 0786 012 851 odobesti@clinica-sante.ro Închis
43 Vrancea Vidra LAM Focșani În incinta Spitalului Comunal (Luni și Joi) 0729 912 997 focsani@clinica-sante.ro Închis
44 Călărași Lehliu Gară LAM Călărași Str. Crinului, nr. 1 0770 415 066 lehliugara@clinica-sante.ro Închis
45 Prahova Ploiești LAM Ploiești Str. Găgeni, nr. 111A, bl. G1 (parter) 0344 802 842 ploiestinord@clinica-sante.ro Închis
Important!

Există posibilitatea ca unele rezultate să se elibereze cu mici întârzieri, decalaj corespunzător zilelor nelucrătoare.
Mulțumim pentru înțelegere.