Clinica Sante Beclean

Centru de analize medicale in Belcean, jud. Bistrita-Nasaud
Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, nr. 22, or. Belcean, jud. Bistrita-Nasaud

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 16:30, Sambata: 08:00 – 12:00.

Email: beclean@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0363 401 766


Adresa: Str. Bobalna 8-10, or. Gherla, jud. Cluj

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 16:30, Sambata: 08:00 – 12:00.

Email: gherla@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0364 882 255


Adresa: Str. Republicii 27-29, mun. Salonta, jud. Bihor

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 16:30, Sambata: 08:00 – 12:00.

Email: salonta@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0359 178 464


Adresa: Bd. Dacia 6 Bis (parter), mun. Hunedoara, jud. Hunedoara

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 16:30, Sambata: 08:00 – 12:00.

Email: hunedoara@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0354 882 935


Adresa: Str. Nicolae Golescu 27, Satu Mare, jud. Satu Mare

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 16:30, Sambata: 08:00 – 12:00

Email: satumare@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0361 421 521


Adresa: Str. Calarasi, bl. CFR3, sc. B (parter), Fetesti, jud. Ialomita

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 16:30, Sambata: 08:00 – 12:00

Email: fetesti@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0786 012 852


Adresa: Sat Straja, nr. 469, com. Straja, jud. Suceava

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 11:30. Sambata: inchis

Email: suceava@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0784 271 656


Adresa: Bd. Bucovina 51B, or. Gura Humorului, jud. Suceava

Program: Luni-Vineri: 07:30 – 16:30. Sambata: 08:00 – 12:00

Email: gurahumorului@clinica-sante.ro

Tel/Fax: 0230 238 058